Language Prefix (7.x-1.0) - en to it translation catalogue (13 entries)

en: delete
it: elimina

en: Operations
it: Operazioni

en: Enabled
it: Attivato

en: Weight
it: Peso

en: edit
it: modifica

en: Default
it: Predefinito

en: Code
it: Codice

en: Multilingual
it: Multilingue

en: English name
it: Nome in inglese

en: Native name
it: Nome originale

en: Direction
it: Direzione

en: Enable !title
it: Abilita !title

en: Set !title as default
it: Abilita !title come predefinito
