Language Prefix (7.x-1.0) - en to jv translation catalogue (12 entries)

en: delete
jv: busak

en: Operations
jv: Operasi

en: Enabled
jv: Urip

en: Weight
jv: Urutan

en: edit
jv: sunting

en: Default
jv: Gawan

en: Code
jv: Kode

en: English name
jv: Jeneng Inggris

en: Native name
jv: Jeneng Daerah

en: Direction
jv: Arah

en: Enable !title
jv: Uripana !title

en: Set !title as default
jv: Setèl !title dadi gawan
