Language Prefix (7.x-1.0) - en to kk translation catalogue (10 entries)

en: delete
kk: Өшіру

en: Operations
kk: Операциялар

en: Enabled
kk: Қосылған

en: Weight
kk: Салмағы

en: edit
kk: түзету

en: Default
kk: Стандартты

en: Code
kk: Коды

en: English name
kk: Ағылшынша есім

en: Native name
kk: Туған атауы

en: Direction
kk: Бағыт
