Language Prefix (7.x-1.0) - en to km translation catalogue (12 entries)

en: delete
km: លុប

en: Operations
km: ប្រតិបត្តិការ

en: Enabled
km: បាន​បើក

en: Weight
km: ភាព​សំខាន់

en: edit
km: កែសម្រួល

en: Default
km: លំនាំដើម

en: Code
km: កូដ

en: English name
km: ឈ្មោះ​ជា​ភាសា​អង់គ្លេស

en: Native name
km: ឈ្មោះ​ជា​ភាសា​ជាតិ

en: Direction
km: ទិស

en: Enable !title
km: បើក !title

en: Set !title as default
km: កំណត់ !title ជា​លំនាំ​ដើម
