Language Prefix (7.x-1.0) - en to lt translation catalogue (11 entries)

en: delete
lt: šalinti

en: Operations
lt: Veiksmai

en: Enabled
lt: Įjungta

en: Weight
lt: Svoris

en: edit
lt: redaguoti

en: Default
lt: Numatytasis

en: Code
lt: Kodas

en: Multilingual
lt: Daugiakalbystė

en: English name
lt: Angliškas pavadinimas

en: Native name
lt: Projekto pavadinimas:

en: Direction
lt: Kryptis
