Language Prefix (7.x-1.0) - en to mr translation catalogue (8 entries)

en: delete
mr: मिटवा

en: Operations
mr: कृती

en: Enabled
mr: समर्थ

en: Weight
mr: मुल्य

en: edit
mr: संपादन

en: Default
mr: मुळस्वरुप

en: English name
mr: इंग्रजी नाव

en: Direction
mr: दिशा
