Language Prefix (7.x-1.0) - en to my translation catalogue (9 entries)

en: delete
my: ဖျက်ရန်

en: Operations
my: လုပ်ဆောင်ချက်များ

en: Weight
my: အစဉ်

en: edit
my: ပြင်ရန်

en: English name
my: အင်္ဂလိပ်အမည်

en: Native name
my: မိခင်တိုင်းရင်းအမည်

en: Direction
my: လမ်းညွန်ချက်၊ လမ်းကြောင်း

en: Enable !title
my: !title ကိုအတည်ပြုပါ။

en: Set !title as default
my: !title ကို default အဖြစ် သတ်မှတ်ပါ။
