Language Prefix (7.x-1.0) - en to or translation catalogue (10 entries)

en: delete
or: ଅପସାରଣ କରନ୍ତୁ

en: Operations
or: ପ୍ରୟୋଗଗୁଡ଼ିକ

en: Enabled
or: ସକ୍ରିୟ ହୋଇଛି

en: Weight
or: ଓଜନ

en: edit
or: ସମ୍ପାଦନ କରନ୍ତୁ

en: Default
or: ପୂର୍ବନିର୍ଦ୍ଧାରିତ

en: Code
or: ସଂକେତ

en: English name
or: ଇଂରାଜୀ ନାମ

en: Native name
or: ସ୍ଥାନୀୟ ନାମ

en: Direction
or: ଦିଗ
