Language Prefix (7.x-1.0) - en to pl translation catalogue (13 entries)

en: delete
pl: usuń

en: Operations
pl: Operacje

en: Enabled
pl: Włączone

en: Weight
pl: Waga

en: edit
pl: edytuj

en: Default
pl: Domyślny

en: Code
pl: Kod

en: Multilingual
pl: Wielojęzyczne

en: English name
pl: Angielska nazwa

en: Native name
pl: Nazwa natywna

en: Direction
pl: Kierunek

en: Enable !title
pl: Włącz !title

en: Set !title as default
pl: Ustaw !title jako domyślne
