Language Prefix (7.x-1.0) - en to pt translation catalogue (8 entries)

en: delete
pt: eliminar

en: Operations
pt: Operações

en: Enabled
pt: Ativado

en: Weight
pt: Peso

en: edit
pt: editar

en: Default
pt: Predefinido

en: Multilingual
pt: Multillingue

en: Direction
pt: Direção
