Language Prefix (7.x-1.0) - en to sk translation catalogue (13 entries)

en: delete
sk: odstrániť

en: Operations
sk: Operácie

en: Enabled
sk: Povolené

en: Weight
sk: Váha

en: edit
sk: upraviť

en: Default
sk: Predvolené

en: Code
sk: Kód

en: Multilingual
sk: Viacjazyčný

en: English name
sk: Anglický názov

en: Native name
sk: Pôvodné meno

en: Direction
sk: Smer

en: Enable !title
sk: Povoliť !title

en: Set !title as default
sk: Nastaviť !title ako predvolené
