Language Prefix (7.x-1.0) - en to sq translation catalogue (10 entries)

en: delete
sq: fshij

en: Operations
sq: Operacionet

en: Enabled
sq: Aktivizuar

en: Weight
sq: Pesha

en: edit
sq: ndrysho

en: Default
sq: E Paracaktuar

en: Code
sq: Kodi

en: English name
sq: Emri në anglisht

en: Native name
sq: Emri vendas

en: Direction
sq: Orientimi
