Language Prefix (7.x-1.0) - en to sr translation catalogue (10 entries)

en: delete
sr: избриши

en: Operations
sr: Операције

en: Enabled
sr: Укључено

en: Weight
sr: Тежина

en: edit
sr: измени

en: Default
sr: Подразумевано

en: Code
sr: Кôд

en: English name
sr: Енглески назив

en: Native name
sr: Оригинални назив

en: Direction
sr: Смер
