Language Prefix (7.x-1.0) - en to sv translation catalogue (13 entries)

en: delete
sv: radera

en: Operations
sv: Funktioner

en: Enabled
sv: Aktiverad

en: Weight
sv: Vikt

en: edit
sv: redigera

en: Default
sv: Förvald

en: Code
sv: Kod

en: Multilingual
sv: Flerspråkighet

en: English name
sv: Engelskt namn

en: Native name
sv: Lokalt namn

en: Direction
sv: Riktning

en: Enable !title
sv: Aktivera !title

en: Set !title as default
sv: Ställ in !title som förvald
