Language Prefix (7.x-1.0) - en to vi translation catalogue (12 entries)

en: delete
vi: xoá

en: Operations
vi: Thao tác

en: Enabled
vi: Bật

en: Weight
vi: Độ nặng

en: edit
vi: sửa

en: Default
vi: Mặc định

en: Code
vi: Mã

en: English name
vi: Tên tiếng Anh

en: Native name
vi: Tên bản địa

en: Direction
vi: Hướng

en: Enable !title
vi: Bật !title

en: Set !title as default
vi: Đặt !title làm mặc định
