Language Prefix (7.x-1.0) - en to az translation catalogue (8 entries)

en: delete
az: sil

en: Operations
az: Əməliyyatlar

en: Enabled
az: Qoşulub

en: Weight
az: Çəki

en: edit
az: redaktə et

en: Default
az: Susmaya görə

en: Multilingual
az: Çoxdilli

en: Direction
az: İstiqamət
