Language Prefix (7.x-1.0) - en to be translation catalogue (12 entries)

en: delete
be: выдаліць

en: Operations
be: Аперацыі

en: Enabled
be: Уключана

en: Weight
be: Вага

en: edit
be: рэдагаваць

en: Default
be: Прадвызначана

en: Code
be: Код

en: English name
be: Ангельскае імя

en: Native name
be: Роднае імя

en: Direction
be: Накірунак

en: Enable !title
be: Уключыць !title

en: Set !title as default
be: Зрабіць !title стандартным
