Language Prefix (7.x-1.0) - en to bo translation catalogue (12 entries)

en: delete
bo: བསུབ

en: Operations
bo: སྤྱོད་སྟངས

en: Enabled
bo: ནུས་ཡོད་བཟོས་ཡོད

en: Weight
bo: ལྗིད་ཚད

en: edit
bo: རྩོམ་སྒྲིག

en: Default
bo: སྔར་ཡོད

en: Code
bo: ཨང་རྟགས

en: English name
bo: དབྱིན་སྐད་ཀྱི་མིང

en: Native name
bo: རང་སྐད་ཀྱི་མིང

en: Direction
bo: ཁ་ཕྱོགས

en: Enable !title
bo: !title་ནུས་ཡོད་བཟོ་བ

en: Set !title as default
bo: !title་སྔར་ཡོད་དུ་སྒྲིག་པ
