Language Prefix (7.x-1.0) - en to gu translation catalogue (7 entries)

en: delete
gu: કાઢી નખો

en: Operations
gu: ક્રિયાઓ

en: Enabled
gu: સક્રિય

en: Weight
gu: તરલતા

en: edit
gu: સંપાદિત કરો

en: Default
gu: મૂળભૂત

en: English name
gu: અંગ્રેજી નામ
