Language Prefix (7.x-1.0) - en to he translation catalogue (11 entries)

en: delete
he: מחיקה

en: Operations
he: פעולות אפשריות

en: Enabled
he: מופעל

en: Weight
he: משקל

en: edit
he: עריכה

en: Default
he: ברירת מחדל

en: Code
he: קוד

en: Multilingual
he: ריבוי שפות

en: English name
he: שם באנגלית

en: Native name
he: שם בשפת מקור

en: Direction
he: כיוון
