Language Prefix (7.x-1.0) - en to ka translation catalogue (8 entries)

en: delete
ka: წაშლა

en: Operations
ka: ოპერაციები

en: Enabled
ka: ჩართულია

en: Weight
ka: წონა

en: edit
ka: რედაქტირება

en: Code
ka: კოდი

en: Multilingual
ka: მრავალენოვანი

en: English name
ka: სახელი ინგლისურად
