Language Prefix (7.x-1.0) - en to lv translation catalogue (13 entries)

en: delete
lv: dzēst

en: Operations
lv: Darbības

en: Enabled
lv: Iespējots

en: Weight
lv: Svars

en: edit
lv: labot

en: Default
lv: Noklusējuma

en: Code
lv: Kods

en: Multilingual
lv: Daudzvalodu

en: English name
lv: Nosaukums angliski

en: Native name
lv: Nosaukums lokālajā valodā

en: Direction
lv: Virziens

en: Enable !title
lv: Iespējot !title

en: Set !title as default
lv: Iestatīt !title kā noklusējumu
