Language Hierarchy (7.x-1.0) - en to my translation catalogue (11 entries)

en: delete
my: ဖျက်ရန်

en: Operations
my: လုပ်ဆောင်ချက်များ

en: Weight
my: အစဉ်

en: Name
my: အမည်

en: edit
my: ပြင်ရန်

en: Default language
my: မူလပင်ယင်းဘာသာစကား

en: Enabled languages
my: ထည့်သွင်းထားသော ဘာသာစကား

en: Native name
my: မိခင်တိုင်းရင်းအမည်

en: Direction
my: လမ်းညွန်ချက်၊ လမ်းကြောင်း

en: Right to left
my: ညာမှဘယ်

en: Left to right
my: ဘယ်မှညာ
