Language Hierarchy (7.x-1.0) - en to nn translation catalogue (13 entries)

en: delete
nn: slett

en: Operations
nn: Operasjonar

en: Enabled
nn: Aktivert

en: Weight
nn: Vekt

en: Name
nn: Namn

en: edit
nn: endre

en: Default
nn: Standard

en: Code
nn: Kode

en: Default language
nn: Standard språk

en: Native name
nn: Verkeleg namn

en: Direction
nn: Retning

en: Right to left
nn: Høgre mot venstre

en: Left to right
nn: Venstre mot høgre
