Language Hierarchy (7.x-1.0) - en to sq translation catalogue (14 entries)

en: delete
sq: fshij

en: Operations
sq: Operacionet

en: Enabled
sq: Aktivizuar

en: Weight
sq: Pesha

en: Name
sq: Emri

en: edit
sq: ndrysho

en: Default
sq: E Paracaktuar

en: Code
sq: Kodi

en: Default language
sq: Gjuha e paracaktuar

en: Enabled languages
sq: Gjuhët e aktivizuara

en: Native name
sq: Emri vendas

en: Direction
sq: Orientimi

en: Right to left
sq: Nga e djathta në të majtë

en: Left to right
sq: Nga e majta në të djathtë
