Language Hierarchy (7.x-1.1) - en to sr translation catalogue (12 entries)

en: delete
sr: избриши

en: Operations
sr: Операције

en: Enabled
sr: Укључено

en: Weight
sr: Тежина

en: Name
sr: Име

en: edit
sr: измени

en: Default
sr: Подразумевано

en: Code
sr: Кôд

en: Native name
sr: Оригинални назив

en: Direction
sr: Смер

en: Right to left
sr: С десна на лево

en: Left to right
sr: С лева на десно
