Language Hierarchy (7.x-1.2) - en to bn translation catalogue (13 entries)

en: delete
bn: মুছে ফেল

en: Operations
bn: কার্যাবলী

en: Enabled
bn: কার্যকর

en: Weight
bn: ভর

en: Name
bn: নাম

en: edit
bn: সম্পাদন

en: Default
bn: ডিফল্ট

en: Code
bn: কোড

en: Default language
bn: ডিফল্ট ভাষা

en: Enabled languages
bn: কার্যকর ভাষাসমূহ

en: Native name
bn: আঞ্চলিক নাম

en: Right to left
bn: ডান হতে বামে

en: Left to right
bn: বাম হতে ডানে
