Language Hierarchy (7.x-1.3) - en to si translation catalogue (8 entries)

en: delete
si: මකාදැමීම

en: Operations
si: මෙහෙයුම්

en: Enabled
si: සක්‍රීයයි

en: Name
si: නම

en: edit
si: සංස්‌කරණය

en: Direction
si: දිශාව

en: Right to left
si: දකුණ සිට වමට

en: Left to right
si: වමේ සිට දකුණට
