Language Hierarchy (7.x-1.3) - en to sl translation catalogue (14 entries)

en: delete
sl: izbriši

en: Operations
sl: Operacije

en: Enabled
sl: Omogočeno

en: Weight
sl: Teža

en: Name
sl: Ime

en: edit
sl: uredi

en: Default
sl: Privzeto

en: Code
sl: Koda

en: Default language
sl: Privzet jezik

en: Enabled languages
sl: Omogočeni jeziki

en: Native name
sl: Domače ime

en: Direction
sl: Smer

en: Right to left
sl: Od desne k levi

en: Left to right
sl: Od leve k desni
