Language Hierarchy (7.x-1.4) - en to ast translation catalogue (14 entries)

en: Title
ast: Títulu

en: delete
ast: desaniciar

en: Operations
ast: Operaciones

en: Language
ast: Llingua

en: Enabled
ast: Activáu

en: Weight
ast: Pesu

en: Name
ast: Nome

en: edit
ast: editar

en: Default
ast: Predefiníu

en: n/a
ast: n/d

en: Published
ast: Espublizáu

en: Code
ast: Códigu

en: Save Changes
ast: Guardar cambeos

en: Not published
ast: Ensin espublizar
