Language Hierarchy (7.x-1.4) - en to bg translation catalogue (22 entries)

en: Title
bg: Заглавие

en: delete
bg: изтрий

en: Operations
bg: Действия

en: Language
bg: Език

en: Enabled
bg: Активиран

en: Weight
bg: Тегло

en: Name
bg: Име

en: edit
bg: редактирай

en: Default
bg: По подразбиране

en: Published
bg: Публикувано

en: Code
bg: Код

en: Default language
bg: Език по подразбиране

en: Enabled languages
bg: Активирани езици

en: Not published
bg: Непубликувано

en: Native name
bg: Име (на собств. език)

en: Language neutral
bg: Езиково неутрален

en: Direction
bg: Посока

en: add translation
bg: добавяне на превод

en: Add link
bg: Добави линк

en: Right to left
bg: От дясно на ляво

en: Left to right
bg: От ляво на дясно

en: Flag translations as outdated
bg: Маркирай преводите като неактуални
