Language Hierarchy (7.x-1.4) - en to ca translation catalogue (30 entries)

en: Title
ca: Títol

en: delete
ca: suprimeix

en: Operations
ca: Operacions

en: Language
ca: Llengua

en: Enabled
ca: Habilitat

en: Weight
ca: Pes

en: Name
ca: Nom

en: edit
ca: edita

en: Default
ca: Per defecte

en: n/a
ca: n/d

en: Published
ca: Publicat

en: Code
ca: Codi

en: Save Changes
ca: Desa els canvis

en: Default language
ca: Llengua predeterminada

en: Enabled languages
ca: Llenguatges habilitats

en: Not published
ca: No publicat

en: Translations
ca: Traduccions

en: Native name
ca: Nom natiu

en: Language neutral
ca: Neutre lingüísticament

en: Direction
ca: Direcció

en: <strong>@language_name</strong> (source)
ca: <strong>@language_name</strong> (origen)

en: add translation
ca: afegir traducció

en: Add link
ca: Afegeix un enllaç

en: Right to left
ca: Dreta a esquerra

en: Left to right
ca: Esquerra a dreta

en: Flag translations as outdated
ca: Marca les traduccions com a obsoletes

en: There are no menu links yet. <a href="@link">Add link</a>.
ca: No hi ha enllaços de menú encara. <a href="@link">Afegeix-ne un</a>.

en: all languages
ca: totes les llengües

en: Needs to be updated
ca: Cal que sigui actualitzada

en: Does not need to be updated
ca: No cal que sigui actualitzada
