Language Hierarchy (7.x-1.4) - en to eu translation catalogue (26 entries)

en: Title
eu: Izenburua

en: delete
eu: ezabatu

en: Operations
eu: Eragiketak

en: Language
eu: Hizkuntza

en: Enabled
eu: Gaituta

en: Weight
eu: Pisua

en: Name
eu: Izena

en: edit
eu: editatu

en: Default
eu: Lehenetsia

en: n/a
eu: e/e (n/a)

en: Published
eu: Argitaratua

en: Code
eu: Kodea

en: Default language
eu: Hizkuntz lehentsia

en: Enabled languages
eu: Hizkuntzak gaituta

en: Not published
eu: Argitaratu gabea

en: Translations
eu: Itzulpenak

en: Native name
eu: Jatorrizko izena

en: Global
eu: Globala

en: Language neutral
eu: Hizkuntza neutroa

en: Direction
eu: Helbidea

en: <strong>@language_name</strong> (source)
eu: <strong>@language_name</strong> (iturburua)

en: add translation
eu: gehitu itzulpena

en: Add link
eu: Esteka gehitu

en: Right to left
eu: Eskuinetik ezkerrera

en: Left to right
eu: Ezkerretik eskuinera

en: all languages
eu: hizkuntz guztiak
