Language Hierarchy (7.x-1.4) - en to fi translation catalogue (32 entries)

en: Title
fi: Otsikko

en: delete
fi: poista

en: Operations
fi: Toimenpiteet

en: Language
fi: Kieli

en: Enabled
fi: Käytössä

en: Weight
fi: Paino

en: Name
fi: Nimi

en: edit
fi: muokkaa

en: Default
fi: Oletus

en: n/a
fi: ei mitään

en: Published
fi: Julkaistu

en: Code
fi: Koodi

en: Save Changes
fi: Tallenna muutokset

en: Default language
fi: Oletuskieli

en: Enabled languages
fi: Käytössä olevat kielet

en: Not published
fi: Ei julkaistu

en: Translations
fi: Käännökset

en: Native name
fi: Alkuperäinen nimi

en: Global
fi: Yleinen

en: Language neutral
fi: Kielineutraali

en: Direction
fi: Suunta

en: <strong>@language_name</strong> (source)
fi: <strong>@language_name</strong>  (lähde)

en: add translation
fi: lisää käännös

en: Add link
fi: Lisää linkki

en: Right to left
fi: Oikealta vasemmalle

en: Left to right
fi: Vasemmalta oikealle

en: Flag translations as outdated
fi: Merkitse käännökset vanhentuneiksi

en: There are no menu links yet. <a href="@link">Add link</a>.
fi: Valikkolinkkejä ei vielä ole määriteltyinä. <a href="@link">Lisää linkki</a>.

en: all languages
fi: kaikki kielet

en: Translations of menu item %title
fi: Valikkolinkin %title käännökset

en: Needs to be updated
fi: Tarvitsee päivittää

en: Does not need to be updated
fi: Ei tarvitse päivittää
