Language Hierarchy (7.x-1.4) - en to gu translation catalogue (14 entries)

en: Title
gu: શિર્ષક

en: delete
gu: કાઢી નખો

en: Operations
gu: ક્રિયાઓ

en: Language
gu: ભાષા

en: Enabled
gu: સક્રિય

en: Weight
gu: તરલતા

en: Name
gu: નામ

en: edit
gu: સંપાદિત કરો

en: Default
gu: મૂળભૂત

en: Published
gu: પ્રકાશિત

en: Default language
gu: મૂળભૂત ભાષા

en: Enabled languages
gu: સક્રિય ભાષાઓ

en: Not published
gu: અપ્રકાશિત

en: all languages
gu: બધી ભાષાઓ
