Language Hierarchy (7.x-1.4) - en to he translation catalogue (27 entries)

en: Title
he: כותרת

en: delete
he: מחיקה

en: Operations
he: פעולות אפשריות

en: Language
he: שפה

en: Enabled
he: מופעל

en: Weight
he: משקל

en: Name
he: שם

en: edit
he: עריכה

en: Default
he: ברירת מחדל

en: n/a
he: -ללא-

en: Published
he: מפורסם

en: Code
he: קוד

en: Default language
he: שפת ברירת מחדל

en: Enabled languages
he: שפות שהופעלו

en: Not published
he: לא מפורסם

en: Translations
he: תרגומים

en: Native name
he: שם בשפת מקור

en: Global
he: כללי

en: Language neutral
he: שפה נייטרלית

en: Direction
he: כיוון

en: <strong>@language_name</strong> (source)
he: <strong>@language_name</strong> (מקור)

en: add translation
he: הוספת תרגום

en: Add link
he: הוספת קישור

en: Right to left
he: מימין לשמאל

en: Left to right
he: משמאל לימין

en: Flag translations as outdated
he: סמן תרגומים כלא מעודכנים

en: all languages
he: כל השפות
