Language Hierarchy (7.x-1.4) - en to hr translation catalogue (28 entries)

en: Title
hr: Naziv

en: delete
hr: ukloni

en: Operations
hr: Operacije

en: Language
hr: Jezik

en: Enabled
hr: Omogućeno

en: Weight
hr: Težina

en: Name
hr: Naziv

en: edit
hr: uredi

en: Default
hr: Zadano

en: n/a
hr: nije dostupno

en: Published
hr: Objavljeno

en: Code
hr: Kôd

en: Save Changes
hr: Spremi promjene

en: Default language
hr: Zadani jezik

en: Enabled languages
hr: Omogućeni jezici

en: Not published
hr: Nije objavljeno

en: Translations
hr: Prijevodi

en: Native name
hr: Izvorno ime

en: Global
hr: Opće

en: Language neutral
hr: Neutralni jezik

en: Direction
hr: Smjer

en: <strong>@language_name</strong> (source)
hr: <strong>@language_name</strong> (izvor)

en: add translation
hr: dodaj prijevod

en: Add link
hr: Dodaj poveznicu

en: Right to left
hr: S desna na lijevo

en: Left to right
hr: S lijeva na desno

en: Flag translations as outdated
hr: Označi prijevode kao zastarjele

en: There are no menu links yet. <a href="@link">Add link</a>.
hr: Nema izborničkih poveznica. <a href="@link">Dodaj poveznicu</a>.
