Language Hierarchy (7.x-1.4) - en to hy translation catalogue (18 entries)

en: Title
hy: Վերնագիր

en: delete
hy: հեռացնել

en: Operations
hy: Գործողություններ

en: Language
hy: Լեզու

en: Enabled
hy: Ակտիվացված է

en: Weight
hy: Կշիռ

en: Name
hy: Անուն

en: edit
hy: խմբագրել

en: Default
hy: Լռելյայն

en: Published
hy: Հրապարակված

en: Code
hy: Կոդ

en: Not published
hy: Չհրապարակված

en: Language neutral
hy: Չեզոք լեզու

en: Direction
hy: Ուղղություն

en: Add link
hy: Ավելացնել հղում

en: Right to left
hy: Աջից ձախ

en: Left to right
hy: Ձախից աջ

en: all languages
hy: բոլոր լեզուները
