Language Hierarchy (7.x-1.4) - en to jv translation catalogue (23 entries)

en: Title
jv: Judul

en: delete
jv: busak

en: Operations
jv: Operasi

en: Language
jv: Basa

en: Enabled
jv: Urip

en: Weight
jv: Urutan

en: Name
jv: Jeneng

en: edit
jv: sunting

en: Default
jv: Gawan

en: Published
jv: Dipacak

en: Code
jv: Kode

en: Default language
jv: Basa gawan asliné

en: Enabled languages
jv: Basa sing diuripaké

en: Not published
jv: Ora dipacak

en: Native name
jv: Jeneng Daerah

en: Language neutral
jv: Basa netral

en: Direction
jv: Arah

en: add translation
jv: tambah terjemahan

en: Add link
jv: Tambah tautan

en: Right to left
jv: Tengen mangiwā

en: Left to right
jv: Kiwā manengen

en: Flag translations as outdated
jv: Tandhani terjemahan dadi kadaluwarsa

en: There are no menu links yet. <a href="@link">Add link</a>.
jv: Durung ana pranala menu. <a href="@link">Tambah pranala</a>.
