Language Hierarchy (7.x-1.4) - en to ka translation catalogue (16 entries)

en: Title
ka: სათაური

en: delete
ka: წაშლა

en: Operations
ka: ოპერაციები

en: Language
ka: ენა

en: Enabled
ka: ჩართულია

en: Weight
ka: წონა

en: Name
ka: სახელი

en: edit
ka: რედაქტირება

en: Published
ka: გამოქვეყნებული

en: Code
ka: კოდი

en: Save Changes
ka: ცვლილებების შენახვა

en: Default language
ka: საწყისი ენა

en: Enabled languages
ka: აქტიური ენები

en: Not published
ka: არ არის გამოქვეყნებული

en: Global
ka: გლობალური

en: Language neutral
ka: ნეიტრალური ენა
