Language Hierarchy (7.x-1.4) - en to mg translation catalogue (5 entries)

en: Title
mg: Lohateny

en: delete
mg: fafao

en: Operations
mg: Hatao

en: Language
mg: Teny

en: Language neutral
mg: Tsy iharana dikan-teny
