Language Hierarchy (7.x-1.4) - en to mn translation catalogue (17 entries)

en: Title
mn: Гарчиг

en: delete
mn: устгах

en: Operations
mn: Үйлдлүүд

en: Language
mn: Хэл

en: Enabled
mn: Боломжтой

en: Weight
mn: Жин

en: Name
mn: Нэр

en: edit
mn: засварлах

en: Default
mn: Анхны утга

en: n/a
mn: үл хамаарах

en: Published
mn: Хэвлэгдсэн

en: Code
mn: Код

en: Not published
mn: Хэвлэгдээгүй

en: Language neutral
mn: Хэлний тохиргооноос үл хамаарах

en: Direction
mn: Чиглэл

en: Right to left
mn: Баруунаас зүүн

en: Left to right
mn: Зүүнээс баруун
