Language Hierarchy (7.x-1.4) - en to mr translation catalogue (15 entries)

en: Title
mr: शीर्षक

en: delete
mr: मिटवा

en: Operations
mr: कृती

en: Language
mr: भाषा

en: Enabled
mr: समर्थ

en: Weight
mr: मुल्य

en: Name
mr: नाव

en: edit
mr: संपादन

en: Default
mr: मुळस्वरुप

en: Published
mr: प्रकाशित

en: Save Changes
mr: बदल जतन करा

en: Not published
mr: अप्रकाशित

en: Direction
mr: दिशा

en: Right to left
mr: उजवीकडून डावीकडे

en: Left to right
mr: डावीकडून उजवीकडे
