Language Hierarchy (7.x-1.4) - en to pa translation catalogue (9 entries)

en: Title
pa: ਟਾਈਟਲ

en: delete
pa: ਹਟਾਓ

en: Language
pa: ਭਾਸ਼ਾ

en: Weight
pa: ਭਾਰ

en: Name
pa: ਨਾਂ

en: edit
pa: ਸੋਧ

en: Default
pa: ਮੂਲ

en: n/a
pa: ਉਪਲੱਬਧ ਨਹੀਂ

en: Published
pa: ਪਬਲਿਸ਼ ਕੀਤਾ
