Language Hierarchy (7.x-1.4) - en to pl translation catalogue (31 entries)

en: Title
pl: Tytuł

en: delete
pl: usuń

en: Operations
pl: Operacje

en: Language
pl: Język

en: Enabled
pl: Włączone

en: Weight
pl: Waga

en: Name
pl: Nazwa

en: edit
pl: edytuj

en: Default
pl: Domyślny

en: n/a
pl: n.d.

en: Published
pl: Opublikowane

en: Code
pl: Kod

en: Save Changes
pl: Zapisz zmiany

en: Default language
pl: Domyślny język

en: Enabled languages
pl: Włączone języki

en: Not published
pl: Nie do publikacji

en: Translations
pl: Tłumaczenia

en: Native name
pl: Nazwa natywna

en: Global
pl: Globalne

en: Language neutral
pl: Język niesprecyzowany

en: Direction
pl: Kierunek

en: <strong>@language_name</strong> (source)
pl: <strong>@language_name</strong> (język oryginału)

en: add translation
pl: dodaj tłumaczenie

en: Add link
pl: Dodaj odnośnik

en: Right to left
pl: Od prawej do lewej

en: Left to right
pl: Od lewej do prawej

en: Flag translations as outdated
pl: Oznacz tłumaczenia jako nieaktualne

en: There are no menu links yet. <a href="@link">Add link</a>.
pl: To menu nie zawiera jeszcze linków. <a href="@link">Dodaj link</a>.

en: all languages
pl: wszystkie języki

en: Needs to be updated
pl: Należy zaktualizować

en: Does not need to be updated
pl: Nie musi być aktualizowane
