Language Hierarchy (7.x-1.4) - en to ta translation catalogue (10 entries)

en: Title
ta: தலைப்பு

en: delete
ta: நீக்குக

en: Operations
ta: செயல்பாடுகள்

en: Language
ta: மொழி

en: Enabled
ta: இயலுமைப்படுத்தப்பட்டது

en: Weight
ta: நிறை

en: Name
ta: பெயர்

en: edit
ta: தொகுக்க

en: Default
ta: பொதுஇருப்பு

en: Published
ta: பிரசுரிக்கப்பட்டது
