Language Hierarchy (7.x-1.5) - en to az translation catalogue (18 entries)

en: Title
az: Başlıq

en: delete
az: sil

en: Operations
az: Əməliyyatlar

en: Language
az: Dil

en: Enabled
az: Qoşulub

en: Weight
az: Çəki

en: Name
az: Ad

en: edit
az: redaktə et

en: Default
az: Susmaya görə

en: n/a
az: yox

en: Published
az: Nəşr edilmişdir

en: Default language
az: Defolt dil

en: Not published
az: Dərc olunmayıb

en: Global
az: Qlobal

en: Direction
az: İstiqamət

en: Add link
az: Link əlavə edin

en: Right to left
az: Sağdan sola

en: Left to right
az: Soldan sağa
