Language Hierarchy (7.x-1.5) - en to bs translation catalogue (16 entries)

en: Title
bs: Naslov

en: delete
bs: obriši

en: Operations
bs: Operacije

en: Language
bs: Jezik

en: Enabled
bs: Omogućeno

en: Weight
bs: Težina

en: Name
bs: Ime

en: edit
bs: izmijeni

en: Published
bs: Objavljeno

en: Code
bs: Kod

en: Default language
bs: Defaultni jezik

en: Not published
bs: Nije objavljeno

en: Global
bs: Globalni

en: Language neutral
bs: Neutralan jezik

en: add translation
bs: dodaj prevod

en: Flag translations as outdated
bs: Označi prevod kao star
