Language Hierarchy (7.x-1.5) - en to eo translation catalogue (22 entries)

en: Title
eo: Titolo

en: delete
eo: forigu

en: Operations
eo: Operacioj

en: Language
eo: Lingvo

en: Enabled
eo: Ŝaltita

en: Weight
eo: Pezo

en: Name
eo: Nomo

en: edit
eo: redakti

en: Default
eo: Defaŭlto

en: Published
eo: Publikigita

en: Code
eo: Kodo

en: Not published
eo: Ne publikigita

en: Translations
eo: Tradukoj

en: Native name
eo: Indiĝena nomo

en: Language neutral
eo: Lingve neŭtrala

en: Direction
eo: Direkto

en: add translation
eo: aldoni tradukon

en: Add link
eo: Aldonu ligilon

en: Right to left
eo: Dekstre maldekstren

en: Left to right
eo: Maldekstre dekstren

en: Flag translations as outdated
eo: Marki tradukojn kiel eksdataj

en: Translations of menu item %title
eo: Traduko de menua elemento: %title
