Language Hierarchy (7.x-1.5) - en to is translation catalogue (22 entries)

en: Title
is: Titill

en: delete
is: eyða

en: Operations
is: Aðgerðir

en: Language
is: Tungumál

en: Enabled
is: Virkt

en: Weight
is: Vægi

en: Name
is: Nafn

en: edit
is: breyta

en: Default
is: Sjálfgefið

en: n/a
is: á ekki við

en: Published
is: Birt

en: Code
is: Kóði

en: Save Changes
is: Vista breytingar

en: Default language
is: Sjálfgefið tungumál

en: Enabled languages
is: Virk tungumál

en: Not published
is: Ekki birt

en: Native name
is: Á frummáli

en: Language neutral
is: Tungumál hlutlaust

en: Direction
is: Stefna

en: Right to left
is: Hægri til vinstri

en: Left to right
is: Vinstri til hægri

en: all languages
is: öll tungumál
